To nejlepší z Madridu + FLAMENCO (letecky z Prahy)

cena od 16 490 Kč termín: 24.05.2019 délka: 5 dní (zájezd č. 482155)

5 - denní zájezd

Zážitky ve španělském rytmu… Proč ne? Objevíte největší zajímavosti Madridu a zakusíte šarmantní flamenco. S naším průvodcem zhlédnete královský palác i proslulé galerie, ochutnáte místní speciality, nevynecháte býčí arénu ani nádherné městské parky a s expertkou na flamenco se vydáte do nejslavnější madridské školy flamenca. Zažijte Madrid autenticky, spolehlivě a ve víru smyslného španělského tance!

Program může být přizpůsoben aktuálním okolnostem na místě. Časy příletu a odletu jsou určeny aktuálním letovým řádem. Ubytování je vždy možné po 14. hodině, do této doby je možné si na hotelu uschovat zavazadla.


V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a sejít se později na určeném místě srazu nebo se vrátit na hotel samostatně.


Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek, pokud není v programu uvedeno jinak.

Vstupné: Tyto vstupenky do vybraných památek a případné fakultativní výlety si můžete před zájezdem u nás přiobjednat. S možností prohlídky je počítáno v programu zájezdu. Klienti, kteří se prohlídky nezúčastní, mohou tento čas využít např. vlastním volným programem:

Večerní flamenco show

Dospělý 1 210 Kč
Dítě 610 Kč
Jiný 700 Kč

Lekce flamenka

Dospělý 590 Kč

Cestovní pojištění: EASY (35 Kč / den / osoba)
UNIVERSAL + STORNO (90 Kč / den / osoba)
Srovnání pojištění

Ubytování: hotel ***

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Pozice hotelů a letovisek jsou pouze orientační a nemusí být ve všech případech zcela přesné.

Program zájezdu

1. den:Po ubytování půjdeme na večerní procházku do historického centra města. Přílet v pozdních odpoledních hodinách, ubytování a krátká procházka po centru středověkou čtvrtí směrem k náměstí Plaza Santa Ana , kde se nachází největší koncentrace restaurací, klubů a kaváren v Madridu.
2. den:Dnešní den budeme věnovat celodenní prohlídce Madridu . Začneme na Puerta del Sol (socha Medvěda – symbol Madridu) a půjdeme po třídě Calle Mayor na krásné náměstí Plaza Mayor, které je nejdůležitějším madridským náměstím. Kolem řady památek (kostelíků a městských šlechtických sídel – San Isidro el Real, Biskupská kaple, kostel Sv. Františka) dojdeme na Plaza de Orient, kde uvidíme královský palác, královské zahrady Campo de Moro a prohlédneme si katedrálu Almudena . Dále budeme pokračovat na nejstarší náměstí v Madridu – Plaza de la Villa . Hlavní budova na tomto náměstí Casa de la Villa sloužila už od roku 1696 jako Ayuntamiento de Madrid (městská radnice). Na oběd se zastavíme ve slavné kryté tržnici San Miguel  a na „zákusek“ můžeme zajít do slavné cukrárny San Ginés, která servíruje Churros s čokoládou už od roku 1894. Přes Plaza Espanol (slavná socha Dona Quijota) půjdeme směrem k Parque de la Montaňa, kde se nachází chrám Templo de Debod  v egyptském stylu a kaple Sv. Antonína s Goyovými freskami. Projížďka lanovkou nad parky (6 €).
3. den:Den zasvěcený flamenku či volnému programu ve městě. Dnes zájemce čeká velmi zajímavý program, jehož středobodem bude smyslné flamenco. V dopoledních hodinách se společně vydáme do nejslavnější tradiční školy výuky tohoto tance v Madridu . Kdo bude mít zájem, může se zúčastnit praktické flamenco lekce . V rámci tohoto rychlokurzu nás čeká ukázka flamenca, poté hodinová praktická výuka flamenco tance, procházka po škole a na závěr povídání o flamenku s prostorem pro dotazy. V blízkosti této školy se nachází několik obchůdků a výroben doplňků pro tanec flamenco a my budeme mít možnost nahlédnout i do malé výrobny bot speciálně určených k tomuto ohnivému tanci. Ve večerních hodinách se půjdeme podívat na profesionály. Navštívíme tradiční večerní flamenco představení a užijeme si tento autentický zážitek v podobě skvělého tance, hudby a dobrého pití.
4. den:Dnešní den budeme věnovat celodenní prohlídce Madridu. Po populární Grand Vía s řadou obchůdků se suvenýry, půjdeme k náměstí Cibeles se známou fontánou a budovou Palacio de Telecomunicaciones , která je současným sídlem radnice. Při procházce po bulváru Paseo del Prado uvidíme tři slavné galerie – Prado, Centro de Arte Reina Sofia a Museo Thyssen-Bornemisza , které skrývají řadu významných děl od autorů jako Goya, Velásquez, Bosch, El Greco, Degas atd. Odpoledne je můžete navštívit (nebo k večeru, kdy jsou pro občany EU na dvě hodiny zdarma). Dojdeme na historické vlakové nádraží Atocha, které je upraveno na tropický skleník. Poté se vydáme do parku Retiro, prvního a největšího parku v Madridu s řadou soch, fontán, paláců i tichých zákoutí. Pro zájemce přesun k  býčí aréně Las Ventas, možnost prohlídky prostor, býčího muzea a zajímavý doprovodný výklad o koridě. V případě konání býčích zápasů a dostupnosti vstupenek možnost jejich návštěvy. Dále lze jít také na prohlídku fotbalového stadionu klubu Real Madrid nebo navštívit Královskou botanickou zahradu.
5. den:V dopoledních hodinách odjezd na letiště a odlet do Prahy.


Podobné zájezdy v této destinaci

20 151 Kč
Základní cena od 20 151 Kč

Andalusie s návštěvou Barcelony a Madridu

FirstMinute
Španělsko, Andalusie
Barcelona – Valencie – Granada – Gibraltar – Ronda – Nerja – Antequera – Málaga – Sevilla - Córdoba – Toledo – Madrid Důležité upozornění: Vstup do Alhambry v Granadě nelze garantovat s ohledem na přísnou regulaci návštěv, kterou místní správa pro tuto památku zavedla. Vstup je nutno při přihlášení k…
termín: 19.09.2019 délka: 13 dní
20 990 Kč
Základní cena od 20 990 Kč

Španělsko - okruh s pobytem v Andalusii

Španělsko, Andalusie
Zájezd propojující pobytové dny na pobřeží Andalusie s návštěvou měst, která lze bez nadsázky nazvat „perlami Španělska“. V pohoří Sierra Nevada navštívíme Granadu a palác Alhambra. Vyjedeme do britské kolonie na Gibraltar, uchvátí nás Ronda, malebné městečko ve skalní rozsedlině. Projdeme se přírodními…
termín: 19.09.2019 délka: 13 dní
17 475 Kč
Základní cena od 17 475 Kč

Madrid - Salamanca - Toledo

FirstMinute
Španělsko, Madrid
Tři historická města, která patří k nejkrásnějším ve Španělsku. Majestátní Madrid s královskými paláci, velkolepými náměstími a muzei s významnými uměleckými sbírkami. Univerzitní město Salamanca, kde se španělský renesanční styl zachoval jako v žádném jiném městě a kde úzké starobylé uličky dýchají…
termín: 03.07.2019 délka: 5 dní

Nabízí

Radynacestu, s.r.o.

Radynacestu, s.r.o.

Nádražní 982/104
70200 Ostrava - Moravská Ostrava
telefon: 608411165

Poptat tento zájezd

Další nabídka v této destinaci

Aktuální počasí

Barcelona 15 °C
Gerona / Costa Brava 11 °C
Ibiza 16 °C
Madrid 8 °C
Madrid / Cuatro Vientos 7 °C
Malaga 13 °C
Palma de Mallorca 16 °C
Reus / Aeropuerto 13 °C
Sevilla 11 °C

Základní informace

Španělsko

Španělsko
Hlavní město: Madrid
Počet obyvatel: 40 706 868
Měna: EUR
Rozloha: 504,742 km2

Místopisy

  • Valencie

    Valencijská oblast se rozkládá na 3.500 km2 a nabízí celkem 466 km pláží, 38 sportovních přístavů, 20 golfových hřišť a především 12 přírodních parků. Slaví se zde přes 600…

  • Malgrat de Mar a Santa Susanna

    Letoviska Malgrat de Mar a Santa Susanna jsou velmi známými a oblíbenými letovisky Costa Maresme. Infrastruktura letovisek je na vysoké úrovni - lze v ní nalézt nespočet barů,…

zavřít

Odeslat stránku emailem

Kolik je jedna+dva?... vložte správnou číslici (jde o ochranu proti spamu)
Dobrý den,

< Vaše jméno > Vám zasílá doporučení k návštěvě stránky:
http://spanelsko.vasezajezdy.cz/zajezdy/to-nejlepsi-z-madridu-flamenco-letecky-z-prahy-482155/
(Nepovinný) text Vašeho vzkazu:


Děkujeme za Vaši návštěvu.

http://spanelsko.vasezajezdy.cz